Ērces Nav sākums

ĒRCES NAV

Kvalitatīva pretērču teritorijas apstrāde

Par mums


Mūsu komanda ir sertificēti 2.klases augu aizsardzības līdzekļu speciālisti, kā arī sertificēti dezinfektori ar padziļinātām zināšanām un izpratni par to kā padarīt Jūsu īpašumu drošāku un atbrīvot to no ērcēm.

Savā darbā mēs izmantojam tikai profesionālu aprīkojumu un mūsdienu metodes, mums ir svarīga indivuduāla pieeja katram klientam un Jūsu drošības sajūta savā īpašumā.

Pasargājiet sevi un savus tuvos pret ērcēm un to izplatītajām slimībām.

Pakalpojumi


1. Ekoloģiskā pretērču teritorijas apstrāde

Videi draudzīgāks apstrādes veids ar ilgāku iedarbības laiku. Apstrādes laikā tiek izmantoti biocīdi, kas palēnina ērču dzīves ciklu un tās izmirst aptuveni nedēļas laikā pēc īpašuma apstrādes.

2. Ķīmiskā pretērču teritorijas apstrāde

Ātrs un efektīvs veids kā attīrīt teritoriju no ērcēm un citiem ļaundabīgiem kukaiņiem. Jau nākamajā dienā pēc apstrādes īpašums būs praktiski attīrīts no ērcēm uz noteiktu laiku.

...

Atceries!

  • Pirms īpašuma apstrādes pabrīdiniet kaimiņus par to, ka tiks veikti darbi ar ķīmiju. Tam ir divi iemesli:
    1. Darbu laikā mājdzīvnieki jāpārvieto slēgtā telpā, lai nav saskares ar ķīmiju.
    2. Efekts palielinās, ja tiek apstrādāts ne tikai Jūsu īpašums, bet arī piegulošās teritorijas, lai palielinātu platību, kurā tiks iznīcinātas ērces.
  • Lai īpašuma apstrāde (miglošana) būtu efektīvāka, ir jāveic teritorijas sagatavošanas darbi - nopļaut zāli, novākt zarus, apcirpt krūmus un sagrābt lapas.
  • Lai palielinātu miglošanas efektu, vēlams nomiglot īpašumu saulainā dienā, vēlams, lai arī nākamā diena nav lietaina.
  • Aptuveni 3 stundas pēc miglošanas darbiem vēlams neuzturēties uz apstrādātās platības cilvēkiem un mājdzīvniekiem.
Ērces Nav miglošana
JAUNUMS!

3. Zālāju apstrāde ar herbicīdiem

Piedāvājam jaunu pakalpojumu: Jūsu zālāja miglošanu ar herbicīdiem, lai attīrītu zālāju no nezālēm. Tas ir efektīvākais darbs cīņā ar nevēlamiem augiem uz Jūsu zālāja.


Raksti


Ērču encefalīts

Ērču encefalīts

Ērču encefalīts ir bīstama vīrusu infekcija, kas rodas noturīgos dabas perēkļos, kas izpaužas ar augstu drudzi, intoksikāciju un nervu si... [Lasīt tālāk]

Ērču izplātība

Ērču izplātība

Cik lieliski pēc aukstās ziemas ir izbraukt laukos vai aizbraukt ar ģimeni pastaigāties pa dabu - paskatīties kā sāk ziedēt pirmie ziedi,... [Lasīt tālāk]

Par ērcēm

Par ērcēm

Mēs visi pazīstam ērces. Tās, kas dzīvo zālājos, uz zemiem krūmājiem un tik vien gaida, kā piesūkties pie cilvēka un sākt baroties ar viņ... [Lasīt tālāk]

Visi raksti

Kontakti


Ērces Nav

+371 27172707

info@ercesnav.lv